Idle Waters[1] | Shining Water[2] | Maya Cove[3] | Feitizo[4] | |
fam.14-c | Gimena[5] | |||
Mayla[6] | Fantastic Flash[7] | |||
Emouna Queen[8] | Gammarth[9] | |||
Tenby[10] | ||||
Bristol Channel[11] | Silver Harbour[12] | Windsor Buoy | ||
Water Feature[13] | Lady Heidi [14] | |||
Bright and Clear[15] | ||||
Bude[16] | ||||
River Usk[17] | ||||
Glistening[18] | ||||
Water Quest[19] | Tantalus[20] | |||
Water Quirl[21] | ||||
Bright Water[22] | ||||
Bayswater[23] | Canalside[24] | |||
Artistika One[25] | ||||
Secret Waters[26] | Carini[27] | Araneide[28] | ||
Desert Bluebell[29] | Distant Mirage[30] | |||
Roses in the Snow[31] | Snowdrops[32] | Tawhid[33] | ||
English Rose[34] | Jhon Grass[35] | |||
Bluebird Day[36] | Tenby Lady[37] | |||
Tayil[38] | ||||
Gleaming Water[39] | Faraway Waters[40] | Something Exciting[41] | ||
Gower Song[42] | ||||
Prince of Denial[43] | ||||
turfstats |
[1]
y.75 Mill Reef y Midsummertime - 3 vct. Park
Hill St (G2), 2ª Cumberland Lodge St (G3), Galtres St (L), 3ª Princess Royal St
(G3)
[2]
y.84 Kalaglow - 3 vct. Solario St (G3), 2ª Park Hill St (G2), 3ª
Hoover Fillies' Mille (G2)
[3]
y.96 Caerleon
[4]
c.08 Baptize
[5]
y.09 Baptize
[6]
y.02 Daylami
[7]
y.07 Oratorio - 2 vct. 26.91 €
[8]
y.01 Indian Ridge
[9]
c.08 Layman - Prix Servanne (L), 2º Golden
Peitsche (G2), Prix de Ris-Orangis (G3), Prix de Meautry (G3), Prix Cor de
Chasse (L), Prix du Cercle (L), Bennazet Rennen (L), 3º Prix du Gros Chene (G2)
[10]
c.90 Caerleon - 5 vct. Grand Criterium
(G1),Dante S (G2), Newmarket S (L), Washington Singer St (L), 3º Eclipse St
(G1) 351.084 € semental
[11]
y.95 Generous - 3 vct. Oaks Trial St (L),
Harvest St (L), 2ª Galtres St (L), 3ª Long Island H (G2), Princess Royal St
(G3)
[12]
y.01 Silver Hawk
[13]
y.03 Dansili
[14]
y.11 High Chaparral - Silver Tankard St (L)
[15]
y.99 Danehill - 1 vct. 2ª Oaks d'Italia (G1),
Princess Royal St (G3), Cheshire Oaks (L), 3ª Park Hill St (G3), Chalice St (L)
[16]
c.91 Dancing Brave - 1 vct. 3º Post Trophy
(G1)
[17]
c.94 Caerleon - 5 vct. 2ª National Day Cup (L)
[18]
c.02 Sadler's Wells - 3 vct. 3º Cumberland
Lodge St (G3)
[19]
y.92 Rainbow Quest
[20]
y.97 Unfuwain - 3 vct. 2ª Jubileumslopning
(L), 3º Chester Vase (G3)
[21]
c.99 Dr
Devious - 4 vct. 3º Mulheim Stehercup (L)
[22]
c.93 Caerleon - 3 vct. 2ª Chester S (L)
[23]
y.97 Caerleon
[24]
y.06 Nayef - 2 vct. 33.000 €
[25]
y.11 Mount Nelson
[26]
y.87 Pharly - 3 vct. 2ª Chester St (L), 3ª
Galtres St (L)
[27]
y.01 Vettori - 4 vct. 126.496 € Lupe St (L)
[28]
c.08 Aragon - 1 vct. 15.300 €
[29]
y.86 Kalaglow
[30]
c.95 Caerleon - 5 vct. 126.446 libras. Old
Ironside H, 2º Virginia Derby (L), 3ºChester Vase (G3) y New Hampshire
Sweepstakes H (G3)
[31]
y.93 Be My Guest - 3 vct. 37.097 libras 2º
North Ref.A.Virginia St (L)
[32]
10 vct. Pago Hop S, Politely S (2v), Suwannee
River H (G3), My Charmer H (G3), Bayou BCH (G3)
[33]
Horris Hill St (G3), Duty Free Cup (L) 2º
Thoroughbred St (G3), 3º German 2000 Guineas (G2), Hungerford St (G2), Jersey
St (G3)
[34]
3 vct. 2º Unison Virginia St (L)
[35]
c.10 Refuse to Bend
[36]
y.99 Sadler's Wells - 1 vct. 24.446 libras
[37]
y.08 Anabaa - 4 vct. 23.672 libras
[38]
c.96 Caerleon - 8 vct 75.291 libras
[39]
y.88 Kalaglow
[40]
y.93 Pharly - 2ª Pretty Polly St (L)
[41]
y.02 Halling - 4 vct. Lupe St (L), 2ª Oaks
(G1), Montrose Fillies S (L), 3ª Upavon Fillies S (L)
[42]
y.03 Singspiel - 6 vct. Dubai City of Gold St
(G3)
[43]
c.94 Soviet Star - 4 vct, 2ª Idee Hansa Preis
(G2)